شفاخانه کادری چشم در یک سال گذشته 2000 عملیات چشم را انجام داده اند

IT_Director
دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۳ - ۱۰:۰
شفاخانه کادری چشم در یک سال گذشته 2000 عملیات چشم را انجام داده اند

شفاخانه کادری چشم پوهنتون علوم طبی کابل که در بخش‌های تداوی چشم و ساختن عینک برای مریضان عرضه خدمات می‌نماید و نزدیک به 90 سال می‌شود به شکل دیپارتمنت، کلینیک و اکنون از مدت دو سال به این طرف که از کلینیک به شفاخانه ارتقاء نموده است در کنار آموزش دوکتوران جوان مصروف خدمات صحی در بخش چشم می‌باشد.

شفاخانه کادری چشم در یک سال گذشته در قسمت ارایه خدمات صحی دستاوردهای قابل ملاحظه در بخش عملیات چشم و ساختن عینک داشته اند، طبق آمار ارایه شده از سوی این شفاخانه داکتران توانسته اند که 2000 عملیات های مختلف چشم را انجام دهند و نزدیک به 3000 هزار عینک را نیز برای مریضان توزیع نموده است.

این شفاخانه در سال 1402 نسبت به سال 1401 توانسته اند عواید خوبی را نیز جمع آوری نمایند بر اساس گزارش شفاخانه کادری چشم، نسبت به سال گذشته نشان میدهد که 21 فیصد عواید این شفاخانه افزایش یافته است.

قابل ذکر است که شفاخانه کادری چشم در شهرارا کابل موقعیت دارد که روزانه در حدود 150 تن مریض به این شفاخانه مراجعه می کنند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۸ - ۱۴:۲۱
Background image

سال گذشته برای بیش از سه صد هزار بیمار در شفاخانه تدریسی میوند خدمات صحی ارایه شده است

شفاخانه کادری میوند پوهنتون علوم طبی کابل که در قلب کابل موقعیت دارد و از تاسیس این شفاخانه بیشتر از یک قرن میگذرد، در یک سال گذشته بیش از سه صد هزار تن به این شفاخانه مراجعه نموده و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۴ - ۱۲:۲
Background image

عمل جراحی سرطان مری به روش لاپاراسکوپی در شفاخانه تدریسی علی آباد موفقانه انجام شد

بخش آنکولوژی شفاخانه تدریسی علی آباد پوهنتون علوم طبی کابل بر روی یک بیمار 60 ساله که مبتلا به سرطان مری بود با روش لاپاراسکوپی یا لیزر عمل جراحی آن را موفقانه انجام دادند.

به گفته. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۳ - ۱۰:۰
Background image

شفاخانه کادری چشم در یک سال گذشته 2000 عملیات چشم را انجام داده اند

شفاخانه کادری چشم پوهنتون علوم طبی کابل که در بخش‌های تداوی چشم و ساختن عینک برای مریضان عرضه خدمات می‌نماید و نزدیک به 90 سال می‌شود به شکل دیپارتمنت، کلینیک و اکنون از مدت دو سال به. . .

BACK TO NEWS