سمینار پیش‌گیری از وقوع آتش سوزی و خاموش نمودن آن در انستیتیوت امراض صدری و قلبی وعایی دایر گردید

IT_Director
دوشنبه ۱۴۰۱/۲/۱۹ - ۱۴:۳۱
سمینار پیش‌گیری از وقوع آتش سوزی و خاموش نمودن آن در انستیتیوت امراض صدری و قلبی وعایی دایر گردید

یکشنبه (۱۸ـ ثورـ ۱۴۰۱)

سمینار پیش‌گیری از وقوع آتش‌سوزی و خاموش نمودن آن برای دوکتوران، کارمندان اداری و خدماتی انستیتیوت امراض صدری و قلبی وعایی پوهنتون علوم طبی کابل در حالی‌که دوکتور عبدالمطلب شینواری رئیس این انستیتیوت نیز حضور داشت دایر گردید.

این سمینار که به همکاری ریاست عمومی رسیدگی به حوادث و اطفائیه به منظور پیش‌گیری از وقوع آتش‌سوزی، انواع روش‌های اطفا حریق و استفاده از بالون‌های ضد حریق بر گزار شده بود، توسط محترم ابوالمجد نماینده آن ریاست به شکل نظری و عملی آموزش داده شد.

در اخیر داکتر شینواری رییس انستیتوت امراض صدری و قلبی وعایی از همکاری‌های ریاست عمومی رسیدگی به حوادث و اطفائیه جهت تدویر این سمینار اظهار سپاس نمود.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۲ - ۹:۴۲
Background image

محفل دفاع پایان‌نامه اولین دوره محصلین طب دندان برگزار گردید

اولین دوره محصلین پروگرام داکتران طب دندان (Dental Medical Doctor) پوهنځی ستوماتولوژی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا که در سال 1395 آغاز گردیده بود بعد از تکمیل 5 سال دوره درسی و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۹:۳۸
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا دایر گردید

چهارشنبه (۲۸/ثور/۱۴۰۱)

جلسه شورای علمی که تحت ریاست پوهنیار دوکتور فضل الرحمن رحمانی رئیس پوهنتون علوم طبی کابل دایر شد، پوهاند دوکتور نجیب الله امرخیل معاون علمی، انجنیر عظیم الله. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۴:۵۵
Background image

جلسه ماهانه کمیتۀ نشرات پوهنتون علوم طبی کابل ابو علی ابن‌سینا دایر گردید

امروز سه شنبه مورخ(۲۷/ثور/۱۴۰۱) جلسه کمیتۀ ماهانه نشرات با اشتراک اعضای این کمیته تدویر گردید که طبق آجندا، اسناد و مدارک آثار علمی، تألیف و ترجمه اعضای کادر علمی پوهنتون مورد بررسی و. . .

BACK TO NEWS