جلسه تضمین کیفیت  تدویر شد

IT_Director
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۳
جلسه تضمین کیفیت  تدویر شد

معاون مالی و اداری پوهنتون علوم طبی کابل امروز دوشنبه 23 جمادی الثانی 1444 روی حل مشکلات مسایل تضمین کیفیت طبق چک لست ارایه شده با آمرین مربوطه این پوهنتون، تدویر جلسه کرد.

در این جلسه روی نواقص و کاستی های موجود طبق چک لست تضمین کیفیت صحبت شد که معاون مالی و اداری پوهنتون ضمن تاکید به مستند سازی و شواهد در مورد کارکرد ها، به آن عده آمریت های که چارت تشکیلاتی، لایحه وظایف، دیدگاه و مأموریت خویش را تهیه و چاپ نکرده اند هدایت داده شد تا در این زمینه هرچه عاجل اقدام صورت گیرد و به آمریت تهیه و تدارکات وظیفه سپرد تا در قسمت تهیه و چاپ آن همکاری های لازم و همه جانبه نمایند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۸ - ۱۴:۲۱
Background image

سال گذشته برای بیش از سه صد هزار بیمار در شفاخانه تدریسی میوند خدمات صحی ارایه شده است

شفاخانه کادری میوند پوهنتون علوم طبی کابل که در قلب کابل موقعیت دارد و از تاسیس این شفاخانه بیشتر از یک قرن میگذرد، در یک سال گذشته بیش از سه صد هزار تن به این شفاخانه مراجعه نموده و. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۱۴ - ۱۲:۲
Background image

عمل جراحی سرطان مری به روش لاپاراسکوپی در شفاخانه تدریسی علی آباد موفقانه انجام شد

بخش آنکولوژی شفاخانه تدریسی علی آباد پوهنتون علوم طبی کابل بر روی یک بیمار 60 ساله که مبتلا به سرطان مری بود با روش لاپاراسکوپی یا لیزر عمل جراحی آن را موفقانه انجام دادند.

به گفته. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۳ - ۱۰:۰
Background image

شفاخانه کادری چشم در یک سال گذشته 2000 عملیات چشم را انجام داده اند

شفاخانه کادری چشم پوهنتون علوم طبی کابل که در بخش‌های تداوی چشم و ساختن عینک برای مریضان عرضه خدمات می‌نماید و نزدیک به 90 سال می‌شود به شکل دیپارتمنت، کلینیک و اکنون از مدت دو سال به. . .

BACK TO NEWS