اطلاعیه بورسیه ماستری کشور تایلند

IT_Director
اطلاعیه بورسیه ماستری کشور تایلند

Due

-

Location پوهنتون علوم طبی کابل

به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا رسانیده می شود که ریاست روابط بین المللی و تنظیم بورس‌های وزارت تحصیلات عالی از اعطای بورسیه تحصیلی در مقطع ماستری در پوهنتون های کشور تایلند برای سال 2020 به همکاری Royal Thai International Cooperation Agency در رشته های مختلف که شامل رشته Public Health and Food Security نیز می باشد، خبر داده است.

قابل ذکر است که ریاست ارتباط خارجه ضرب الاجل دریافت اسناد برای ثبت نام در بورسیه مذکور را قبل از تاریخ 29 حوت 1398 تعیین نموده است و معلومات بیشتر را می توانید در ضمیمه اطلاعیه دریافت نمایید.

بنابر این، از آن‌عده اعضای محترم کادر علمی واجد شرایط علاقمند تقاضا می‌شود با درنظرداشت موافقه دیپارتمنت و پوهنحی مربوطه شان درصورتی‌که در امور درسی شان اخلال و سکتگی رونما نگردد، الی تاریخ 28 حوت 1398 به مدیریت ارتباط خارجه این پوهنتون جهت اجراآت بعدی مراجعه نمایند.

 برای دریافت معلومات و فورم

Number Files
1 APPLICATION FORM
2 2020 TIPP Courses
3 relation-20200129-142104-219276
4 relation-20200206-133348-161098

 

Latest scholarships

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۱ پوهنتون علوم طبی کابل
Background image

اطلاعیه بورسیه ماستری کشور تایلند

به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا رسانیده می شود که ریاست روابط بین المللی و تنظیم بورس‌های وزارت تحصیلات عالی از اعطای بورسیه تحصیلی در مقطع ماستری د . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۹ پوهنتون علوم طبی کابل
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی دوکتورا در پوهنتون ملی سیول- کوریایی جنوبی

به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا رسانیده می شود که ریاست روابط بین المللی و تنظیم بورسهای وزارت تحصیلات عالی از اعطای بورسیه تحصیلی در مقطع PhD در . . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۴:۷ پوهنتون علوم طبی کابل
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی مقطع ماستری و دوکتورا پوهنتون جنوب آسیا

به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا رسانیده می شود که ریاست روابط بین المللی و تنظیم بورسهای وزارت تحصیلات عالی از اعطای بورسیه تحصیلی در مقاطع ماستری و . . .