سرپرست پوهنتون علوم طبی کابل از شفاخانه تدریسی علی آباد بازدید کرد

IT_Director
شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۵ - ۹:۴
سرپرست پوهنتون علوم طبی کابل از شفاخانه تدریسی علی آباد بازدید کرد

دوکتور مفتی اسدالله نجات سرپرست پوهنتون علوم طبی کابل 28 صفر المظفر 1445 ضمن بازدید و نظارت از بخش های شفاخانه تدریسی علی آباد از مریضان نیز عیادت نمود.

این نظارت که به هدف بررسی و رسیدگی به مشکلات صورت گرفت، در مورد فعالیت و عرضه خدمات صحی آن شفاخانه از سوی مسوولین مربوطه معلومات همه جانبه ارایه شد که سرپرست پوهنتون علوم طبی کابل بعد از استماع مشکلات وعده سپرد که به زودترین فرصت به مشکلات این شفاخانه رسیدگی خواهد شد.

قابل ذکر است که شفاخانه تدریسی علی آباد هم‌زمان با تاسیس پوهنتون علوم طبی کابل ایجاد شده و نزدیک به یک قرن می شود که در تربیه داکتران و عرضه خدمات صحی برای مردم فعالیت و خدمت می نماید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۵ - ۹:۹
Background image

به هدف آگاهی عامه یک تعداد بوردهای دیجیتالی نصب شد

بر اساس هدایت رهبری پوهنتون علوم طبی کابل و خلاقیت آمریت ارتباط و آگاهی عامه(نشرات) این بار به منظور انکعاس فعالیت های پوهنتون و نشر اطلاعیه ها و اخبار جهت آگاهی برای استادان، محصلان،. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۹ - ۱۳:۱۱
Background image

جلسه کمیته نشرات پوهنتون علوم طبی کابل برگزار شد

امروز دوشنبه مؤرخ ۲۹ عقرب سال جاری جلسه کمیته نشرات به رهبری پوهاند دوکتور نجیب الله امرخیل سرپرست معاونیت امور علمی پوهنتون علوم طبی کابل و اشتراک اعضای این کمیته دایر شد  که  روی. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۹ - ۱۲:۸
Background image

شورای فرهنگی پوهنتون علوم طبی کابل جلسه نوبتی خود را دایر کرد

جلسه این شورا به تاریخ ۲۸ عقرب سال جاری که به رهبری استاد عطاءالله فیضی معاون امور محصلان دایر شد، بر علاوه معاون امور علمی اکثریت اعضای آن اشتراک داشتند.

در این شورا بعد بررسی فیصله. . .

BACK TO NEWS