تدویر ورکشاپ آموزش استفاده، مراقبت، عارضه‌یابی و ترمیم تجهیزات طبی بخش عاجل

IT_Director
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۰
تدویر ورکشاپ آموزش استفاده، مراقبت، عارضه‌یابی و ترمیم تجهیزات طبی بخش عاجل

ورکشاپ آموزش استفاده، مراقبت، عارضه‌یابی و ترمیم تجهیزات طبی بخش عاجل روز یک‌شنبه (14 جدی 1399) از طرف آمریت کمیونتی کالج این پوهنتون با همکاری صلیب سرخ در پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا تدویر گردید.

محترم پوهاند دوکتور وحیدالله مومند رییس پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا ضمن ابراز خرسندی از تدویر ورکشاپ، این ورکشاپ را در جهت بلند بردن و ارتقای دانش مسلکی تکنیشن ها و عرضه خدمات بهتر برای مریضان با اهمیت دانسته و توقع نمود تا این نوع ورکشاپ ها ادامه یابد.

بعداً آقای Dr. Gabriel Mufuta Kankologo مسوول بخش صحی صلیب سرخ(ICRC) پیرامون ورکشاپ و برنامه‌های صلیب سرخ در افغانستان صحبت نموده و از رییس و رهبری این پوهنتون بخاطر هماهنگ ساختن و فراهم نمودن ورکشاپ متذکره ابراز امتنان نمود.

قابل یادآوری است که در این ورکشاپ ده تن تکنیشن شفاخانه‌های مختلف ولایات افغانستان که از طرف کمیته بین المللی صلیب سرخ معرفی گردیده اند، به مدت ده روز آموزش می بینند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۸
Background image

اعلان جنازه!

انالله و اناالیه راجعون!

نسبت وفات پوهاند دوکتور عبدالله شهیر استاد دیپارتمنت اندوکراینولوژی وهماتولوژی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا، به اطلاع رسانیده می شود که

جنازه مرحوم. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۶
Background image

برای اشتراک کنندگان ورکشاپ آموزش استفاده، مراقبت، عارضه‌یابی و ترمیم تجهیزات طبی بخش عاجل سرتیفکیت توزیع گردید

روز چهارشنبه (24 جدی 1399) طی مراسمی برای ده تن نکنیشن‌های شفاخانه های مختلف ولایات افغانستان که در ورکشاپ آموزش استفاده، مراقبت، عارضه‌یابی و ترمیم تجهیزات طبی بخش عاجل اشتراک ورزیده. . .

BACK TO NEWS