ورکشاپ پروپوزل نویسی در شفاخانه تدریسی علی آباد برگزار شد

IT_Director
دوشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۸ - ۹:۸
ورکشاپ پروپوزل نویسی در شفاخانه تدریسی علی آباد برگزار شد

به هدف بلند بردن ظرفیت و آشنایی داکتران، متخصصین و ستاژران شفاخانه تدریسی علی آباد با روش های جدید تحقیق در رابطه به تهیه پروپوزل تحقیقی درست، ورکشاپ پروپوزل نویسی از سوی معاونیت تحقیقات و مجله علمی پوهنتون علوم طبی کابل در آن شفاخانه برگزار شد.

پوهنوال دوکتور احمد ولی عطایی سرپرست معاونیت تحقیقات و مجله علمی می گوید که برگزاری ورکشاپ ها به هدف آن است تا کارمندان صحی شفاخانه ها بتوانند با استفاده از این برنامه ها سطح ظرفیت علمی خویش را بلند برده و در آینده پروپوزل های تحقیقی را با معیارهای جهانی ارایه کنند.
داکتر عطایی افزود که این معاونیت در نظر دارد تا همچو برنامه های پروپوزل نویسی را در تمام شفاخانه های پوهنتون علوم طبی کابل دایر نماید.

داکتر مشتاق احمد سرطبیب شفاخانه تدریسی علی آباد ضمن ابراز قدردانی از برگزاری ورکشاپ، این نوع برنامه ها را برای ارتقای ظرفیت علمی پرسونل صحی شفاخانه مهم دانست.

از سوی هم اشتراک کنندگان که در این ورکشاپ شرکت کرده بودند با ابراز خرسندی می گویند، آنعده داکتران ترینی و ستاژران که با پروپوزل نویسی آشنایی ندارند و یا مشکلات دارند، همچو ورکشاپ ها می تواند برای شان مفید باشد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳۱ - ۱۵:۳۷
Background image

جلسه کمیته مشورتی دعوت و ارشاد دایر شد

امروز ۳۱ سرطان سال جاری با تلاوت چند از کلام الله مجید جلسه ماهانه کمیته مشورتی دعوت و ارشاد پوهنتون علوم طبی کابل با اشتراک مولوی عبدالرحمن مرحوم معاون مالی و اداری پوهنتون، مولوی حبیب. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳۱ - ۱۲:۱
Background image

روند برگزاری ورکشاپ پروپوزل نویسی تحقیق در شفاخانه تدریسی چشم به پایان رسید

ورکشاپ که از سوی معاونیت تحقیقات و مجله علمی به منظور ارتقای ظرفیت و آشنایی داکتران، متخصصان و ستاژران شفاخانه های این پوهنتون در باره تحقیق روی دست گرفته شده بود، روند این ورکشاپ در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۸ - ۹:۴
Background image

از ۱۸ تن امتحان کادر علمی در پوهنتون علوم طبی کابل اخذ شد

این امتحان  ٢٦ سرطان سال جاری در پوهنتون علوم طبی کابل از  ۱۸تن کاندید واجد شرایط که شامل دیپارتمنت‌های بیوشمی، اناتومی، طب عدلی، اساسات نرسنگ و اداره و پالیسی صحت بودند، تحت نظارت. . .

BACK TO NEWS