عیادت وزیر تحصیلات عالی و هیات همراه شان از مجروحان حادثه انفجار بالای موتر حامل استادان پوهنتون البیرونی

IT_Director
دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۰ - ۱۰:۴۱
عیادت وزیر تحصیلات عالی و هیات همراه شان از مجروحان حادثه انفجار بالای موتر حامل استادان پوهنتون البیرونی

محترم داکتر عباس بصیر وزیر تحصیلات عالی با هیات همراه شان، درحالی که محترم پوهاند دوکتور وحیدالله مومند رییس پوهنتون، محترم پوهاند دوکتور نجیب الله امرخیل معاون علمی، محترم پوهندوی دوکتور محمد اکبر سدید رییس شفاخانه تدریسی علی آباد ایشان را همراهی می کردند، از مجروحان حادثه انفجار بالای موتر حامل استادان پوهنتون البیرونی عیادت نمود.

این حادثه که عصر روز شنبه در منطقه رباط حوزه هفتم شهر چاریکار رخ داد، ۱۵ تن از استادان به شمول رییس پوهنتون البیرونی زخم برداشتند و سه تن دیگر شهید شدند.

از میان این مجروحان، هفت تن آنان در شفاخانه تدریسی علی آباد بستری اند.

رییس پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا از توجه جدی در مورد معالجه و درمان این مجروحان اطمینان داد و گفت که رییس و تیم صحی شفاخانه تدریسی علی آباد همیشه و به گونه جدی از صحت و سلامت این استادان مراقبت می کنند.

به گفته پوهاند دوکتور نجیب الله امرخیل معاون علمی پوهنتون و داکتران موظف، وضعیت صحی این استادان رو به بهبود است و به زودی به حالت عادی برخواهند گشت.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۹:۴
Background image

پیام تسلیت و همدردی رییس و هیأت رهبری پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا به مناسبت وفات پوهنمل دوکتور خواجه عبدالمجید رووفی استاد متقاعد این پوهنتون

با تأثر و تأسف فراوان اطلاع یافتیم که پوهنمل دوکتور خواجه عبدالمجید رووفی استاد متقاعد پوهنحی ستوماتولوژی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا، به نسبت مریضی که عاید حالش بود، این جهان. . .

BACK TO NEWS