روند ورکشاپ های آموزشی در انستیتوت امراض صدری و قلبی وعایی آغاز یافت

IT_Director
یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۷ - ۸:۵۶
روند ورکشاپ های آموزشی در انستیتوت امراض صدری و قلبی وعایی آغاز یافت

روند ورکشاپ های آموزشی به هدف ارتقای ظرفیت و آموزش مهارت لازم مربوط به بخش نرسنگ برای کارمندان صحی(نرس ها) روز پنج شنبه 14 سرطان سال جاری از سوی این انستیتوت طی محفلی افتتاح و شروع شد که در محفل افتتاحیه این ورکشاپ شماری از استادان و داکتران نیز شرکت کرده بودند.

پوهنیار دوکتور احمد فواد وردک سرطیب انستیتوت امراض صدری و قلبی وعایی می گوید که این نوع ورکشاپ ها به منظور سطح بلند بردن ظرفیت علمی پرسونل صحی موثر می باشد. وی افزود ورکشاپ های آموزشی برای نرس ها از سوی متخصصین در این انستیتوت ادامه خواهد داشت. 

در این ورکشاپ که شماری از کارمندان صحی(نرس ها) اشتراک کرده بودند از سوی بنیامین امین سرپرستار بخش مراقبت های جدی مسایل مربوط به بخش نرسنگ آموزش داده شد.

قابل ذکر است که این نوع ورکشاپ ها و کنفرانس های علمی در این انستیتوت ادامه داشته و هفته یک بار برگزار خواهد شد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳۱ - ۱۵:۳۷
Background image

جلسه کمیته مشورتی دعوت و ارشاد دایر شد

امروز ۳۱ سرطان سال جاری با تلاوت چند از کلام الله مجید جلسه ماهانه کمیته مشورتی دعوت و ارشاد پوهنتون علوم طبی کابل با اشتراک مولوی عبدالرحمن مرحوم معاون مالی و اداری پوهنتون، مولوی حبیب. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳۱ - ۱۲:۱
Background image

روند برگزاری ورکشاپ پروپوزل نویسی تحقیق در شفاخانه تدریسی چشم به پایان رسید

ورکشاپ که از سوی معاونیت تحقیقات و مجله علمی به منظور ارتقای ظرفیت و آشنایی داکتران، متخصصان و ستاژران شفاخانه های این پوهنتون در باره تحقیق روی دست گرفته شده بود، روند این ورکشاپ در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۸ - ۹:۴
Background image

از ۱۸ تن امتحان کادر علمی در پوهنتون علوم طبی کابل اخذ شد

این امتحان  ٢٦ سرطان سال جاری در پوهنتون علوم طبی کابل از  ۱۸تن کاندید واجد شرایط که شامل دیپارتمنت‌های بیوشمی، اناتومی، طب عدلی، اساسات نرسنگ و اداره و پالیسی صحت بودند، تحت نظارت. . .

BACK TO NEWS