رئیس پوهنتون علوم طبی کابل با معین محصلان وزارت تحصیلات عالی ضمن بررسی از جریان امتحانات در باره پروسه استخدام بست های اکادمیک دیدار و گفتگو کرد

IT_Director
چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۲ - ۱۴:۳۱
 وزارت تحصیلات

پوهنیار داکتر فضل الرحمن رحمانی رئیس پوهنتون علوم طبی کابل با شیخ ظاهر خان خادم سرپرست معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی در حالی‌که استاد حامد یعقوبی رئیس محصلان، قاری حضرت الله آمر محصلان وزارت تحصیلات عالی پوهاند داکتر نجیب الله امرخیل معاون علمی و داکتر سید محفوظ بدخش معاون محصلان این پوهنتون حضور داشتند، چگونگی روند امتحانات را از نزدیک بررسی و در مورد جذب و استخدام بست‌های اکادمیک، دوره ستاژ محصلان و کمبود تجهیزات نیز صحبت و گفت‌و گو کردند.

در این نشست پوهنیار رحمانی با ابراز قدردانی از تشریف آوری هیئت اعزامی وزارت تحصیلات عالی در مورد کمبود استاد و امکانات در لابراتوارها اشاره نموده گفت که بنابر کمبود مواد و تجهیزات در دیپارتمنت های پاراکلینیکی در داخل پوهنتون کارهای عملی محصلان به مشکل مواجه شده است وی اضافه کرد که نبود شفاخانه‌های تدریسی در ولایات سبب شده تا پروسه دوره ستاژ این پوهنتون را دشوار سازد.
معین محصلان وزارت تحصیلات عالی استادان را سرمایه بزرگی برای افغانستان خوانده و تاکید کرد که محصلان جهت کسب مهارت های لازم نیاز به کارهای عملی بیشتر دارند و در ادامه سخنان شان در رفع مشکلات و کمبودی ها با این پوهنتون وعده همکاری نمودند.

هم‌چنان این هیئت که از جریان امتحانات بازدید  می نمودند مشکلات محصلان را نیز استماع و در رفع آن از طرف هیئت و مسوولین مربوطه اطمینان داده شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۹/۵ - ۱۵:۳۵
Background image

جلسه شورای علمی تحت ریاست پوهنیار داکتر فضل الرحمن رحمانی رئیس پوهنتون علوم طبی کابل روی موضوعات اکادمیک، تقرر و ترفیعات اعضای کادر علمی برگزار شد

این جلسه که امروز پنج شنبه ۳۰ ربیع الثانی ۱۴۴۴ با اشتراک اعضای آن برگزار شد، در آغاز پوهاند داکتر نجیب الله امرخیل معاون علمی پوهنتون، گزارش از فعالیت‌ها و کارکردهای یک ماه گذشته را به. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۲ - ۱۴:۳۱
Background image

رئیس پوهنتون علوم طبی کابل با معین محصلان وزارت تحصیلات عالی ضمن بررسی از جریان امتحانات در باره پروسه استخدام بست های اکادمیک دیدار و گفتگو کرد

پوهنیار داکتر فضل الرحمن رحمانی رئیس پوهنتون علوم طبی کابل با شیخ ظاهر خان خادم سرپرست معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی در حالی‌که استاد حامد یعقوبی رئیس محصلان، قاری حضرت الله آمر. . .

BACK TO NEWS