رئیس پوهنتون علوم طبی کابل با معین محصلان وزارت تحصیلات عالی ضمن بررسی از جریان امتحانات در باره پروسه استخدام بست های اکادمیک دیدار و گفتگو کرد

IT_Director
چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۲ - ۱۴:۳۱
 وزارت تحصیلات

پوهنیار داکتر فضل الرحمن رحمانی رئیس پوهنتون علوم طبی کابل با شیخ ظاهر خان خادم سرپرست معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی در حالی‌که استاد حامد یعقوبی رئیس محصلان، قاری حضرت الله آمر محصلان وزارت تحصیلات عالی پوهاند داکتر نجیب الله امرخیل معاون علمی و داکتر سید محفوظ بدخش معاون محصلان این پوهنتون حضور داشتند، چگونگی روند امتحانات را از نزدیک بررسی و در مورد جذب و استخدام بست‌های اکادمیک، دوره ستاژ محصلان و کمبود تجهیزات نیز صحبت و گفت‌و گو کردند.

در این نشست پوهنیار رحمانی با ابراز قدردانی از تشریف آوری هیئت اعزامی وزارت تحصیلات عالی در مورد کمبود استاد و امکانات در لابراتوارها اشاره نموده گفت که بنابر کمبود مواد و تجهیزات در دیپارتمنت های پاراکلینیکی در داخل پوهنتون کارهای عملی محصلان به مشکل مواجه شده است وی اضافه کرد که نبود شفاخانه‌های تدریسی در ولایات سبب شده تا پروسه دوره ستاژ این پوهنتون را دشوار سازد.
معین محصلان وزارت تحصیلات عالی استادان را سرمایه بزرگی برای افغانستان خوانده و تاکید کرد که محصلان جهت کسب مهارت های لازم نیاز به کارهای عملی بیشتر دارند و در ادامه سخنان شان در رفع مشکلات و کمبودی ها با این پوهنتون وعده همکاری نمودند.

هم‌چنان این هیئت که از جریان امتحانات بازدید  می نمودند مشکلات محصلان را نیز استماع و در رفع آن از طرف هیئت و مسوولین مربوطه اطمینان داده شد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۳ - ۹:۲۲
Background image

نمایشگاه سه روزه کتاب خوانی در پوهنتون علوم طبی کابل افتتاح شد.

امروز یکشنبه 2 میزان سال روان به مناسبت دومین سالگر استقلال کشور از اشغال امریکا نمایشگاه کتاب تحت عنوان« ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی» در پوهنتون علوم طبی کابل از طرف کتابخانه این پوهنتون به. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۱:۱۶
Background image
شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۵ - ۹:۴
Background image

سرپرست پوهنتون علوم طبی کابل از شفاخانه تدریسی علی آباد بازدید کرد

دوکتور مفتی اسدالله نجات سرپرست پوهنتون علوم طبی کابل 28 صفر المظفر 1445 ضمن بازدید و نظارت از بخش های شفاخانه تدریسی علی آباد از مریضان نیز عیادت نمود.

این نظارت که به هدف بررسی و. . .

BACK TO NEWS