تدویر ورکشاپ آموزش سیستم مدیریت اطلاعات تحصیلات عالی

IT_Director
دوشنبه ۱۴۰۰/۴/۱۴ - ۱۳:۳۳
تدویر ورکشاپ آموزش سیستم مدیریت اطلاعات تحصیلات عالی

ورکشاپ آموزشی سیستم مدیریت اطلاعات تحصیلات عالی (Higher Education Management Information System HEMIS) روز یک شنبه (۱۳ سرطان ۱۴۰۰) از طرف معاونیت امور محصلان در مرکز تکنالوژی معلوماتی این پوهنتون برای 90 تن از استادان و کارمندان برگزار شد.

در افتتاحیه این ورکشاپ، محترم شکرالله حکیمی آمر امور محصلان ضمن خوش آمدگویی به اشتراک کنندگان، در مورد اهمیت، مؤثریت و سهولت‌های سیستم HEMIS معلومات داد.

این ورکشاپ به منظور معرفی و آشنایی با سیستم HEMIS که به مدت دو روز ادامه می‌یابد، برای رییسان پوهنحی‌ها، آمرین دیپارتمنت‌ها، مدیران و کارمندان تدریسی پوهنحی‌ها دایر گردیده است.

محترم علی احمد فرهنگ مدیر عمومی دیتابیس معاونیت امور محصلان در مورد چگونگی استفاده از سیستم و امکانات موجود در سیستم را تشریح و معلومات ارایه کرد.

قابل ذکر است که این سیستم دارای قابلیت ثبت نام الکترونیکی، دسترسی به آمار و احصاییه‌ محصلان، امور تبدیلی‌ها، تأجیل، منفکی‌ها و شمولیت مجدد محصلان، خانه‌پُری آنلاین و دسترسی به فورم‌های لیلیه و بدل اعاشه، بررسی نتایج سمستروار و نتایج فارغان، ثبت و موجودیت کریکولم‌های درسی، سهولت ایجاد و موجودیت گروپ‌های صنفی نظارتی و کاری برای هر پوهنحی و دیپارتمنت، صفحه‌ی اعلانات و بخش پرسش و پاسخ آنلاین می‌باشد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۱۲:۳۷
Background image

تدویر ورکشاپ تشریح معیارهای یازده گانه تضمین کیفیت پوهنتون علوم طبی کابل

آمریت تضمین کیفیت برای استادان جدیدالتقرر و کارمندان تدریسی ورکشاپی را به منظور تشریح و آگاهی دهی معیارهای یازده گانه تضمین کیفیت تدویر نمود.

در ابتدا پوهنیار محمد نعیم یعقوبی آمر. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۲۵ - ۱۱:۵۵
Background image

جلسۀ ماهانه کمیتۀ نشرات پوهنتون علوم طبی کابل تدویر یافت

این کمیتۀ امروز سه شنبه مورخ ۲۵ اسد سال جاری تحت ریاست پوهاند دوکتور نجیب الله امرخیل معاون علمی پوهنتون دایر شد که طبق آجندا به بررسی و ارزیابی مقالات تحقیقی، تألیف و ترجمه اعضای کادر. . .

BACK TO NEWS