بورد مشورتی دعوت و ارشاد پوهنتون علوم طبی کابل برگزار شد

IT_Director
چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۳:۴۲
بورد مشورتی دعوت و ارشاد پوهنتون علوم طبی کابل برگزار شد

جلسه بورد مشورتی دعوت و ارشاد پوهنتون علوم طبی کابل به منظور تقویت و تنظیم بهتر برنامه های آموزش دینی و اصلاحی با اشتراک اعضای این بورد تدویر یافت.

جلسه با تلاوت چند از کلام الله مجید آغاز یافت، سپس مسوولین دعوت و ارشاد شفاخانه ها گزارش چگونگی کارکردها، فعالیت ها و مشکلات خویش را ارایه کردند.

در این جلسه طبق آجندا پیرامون تعیین کردن اعضای نظارتی از شفاخانه های کادری، چگونگی برگزاری جلسات مذاکراتی با استادان و محصلان پوهنتون بحث و تبادل نظر صورت گرفت که بعد از ارایه نظریات و پیشنهاد ها از سوی اعضای جلسه روی هر کدام آن تصامیم لازم اتخاذ شد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳۱ - ۱۵:۳۷
Background image

جلسه کمیته مشورتی دعوت و ارشاد دایر شد

امروز ۳۱ سرطان سال جاری با تلاوت چند از کلام الله مجید جلسه ماهانه کمیته مشورتی دعوت و ارشاد پوهنتون علوم طبی کابل با اشتراک مولوی عبدالرحمن مرحوم معاون مالی و اداری پوهنتون، مولوی حبیب. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳۱ - ۱۲:۱
Background image

روند برگزاری ورکشاپ پروپوزل نویسی تحقیق در شفاخانه تدریسی چشم به پایان رسید

ورکشاپ که از سوی معاونیت تحقیقات و مجله علمی به منظور ارتقای ظرفیت و آشنایی داکتران، متخصصان و ستاژران شفاخانه های این پوهنتون در باره تحقیق روی دست گرفته شده بود، روند این ورکشاپ در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۸ - ۹:۴
Background image

از ۱۸ تن امتحان کادر علمی در پوهنتون علوم طبی کابل اخذ شد

این امتحان  ٢٦ سرطان سال جاری در پوهنتون علوم طبی کابل از  ۱۸تن کاندید واجد شرایط که شامل دیپارتمنت‌های بیوشمی، اناتومی، طب عدلی، اساسات نرسنگ و اداره و پالیسی صحت بودند، تحت نظارت. . .

BACK TO NEWS