به هدف آگاهی عامه یک تعداد بوردهای دیجیتالی نصب شد

IT_Director
یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۵ - ۹:۹
به هدف آگاهی عامه یک تعداد بوردهای دیجیتالی نصب شد

بر اساس هدایت رهبری پوهنتون علوم طبی کابل و خلاقیت آمریت ارتباط و آگاهی عامه(نشرات) این بار به منظور انکعاس فعالیت های پوهنتون و نشر اطلاعیه ها و اخبار جهت آگاهی برای استادان، محصلان، کارمندان و مراجعین چند پایه بورد دیجیتالی در بخش های مختلف پوهنتون نصب شد.

این بورد ها که در داخل تعمیر پوهنتون نصب شده است در آن اطلاعات ویدیویی و تصویری جابجا گردیده است، از جمله گزارش های مستند سالانه پوهنتون، فعالیت های مربوط به پوهنتون، کلیپ های کوتاه دروس دینی و اصلاحی افتخاری برای محصلان و همچنان برنامه های صحی و مصاحبه های اختصاصی در آن به نشر میرسد. تا برای استادان، محصلان، کارمندان و مراجعین موثر و مفید واقع شود.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳
Background image

رئیس عمومی پوهنتون علوم طبی کابل با تاجران کشور دوست ترکیه دیدار کرد

دوکتور مفتی اسدالله نجات رئیس عمومی پوهنتون علوم طبی کابل "ابو علی ابن سینا"، شنبه ۱۲ حوت سال جاری با اولابی کوجر تاجر ملی و رئیس شرکت نیت میت؛ ادریس ایهان وکیل اسبق پارلمان ترکیه و. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۹:۲
Background image

امتحان بست‌های مسلکی پوهنتون علوم طبی کابل طی پروسه شفاف اخذ گردید

امتحان بست‌های مسلکی شفاخانه‌های کادری پوهنتون علوم طبی کابل که از طریق رقابت آزاد به اعلان سپرده شده بود، امروز پنجشنبه ۱۰ حوت سال جاری از ۵۰۰ تن داوطلب طبقه ذکور، طی پروسه شفاف با. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۹:۲
Background image

جلسه فوق العاده شورای علمی پوهنتون علوم طبی کابل به رهبری وزیر تحصیلات عالی تدویر شد.

امروز چهارشنبه تاریخ ۹ حوت ۱۴۰۲ هـ ش جلسه فوق العاده پوهنتون علوم طبی کابل به رهبری شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم وزیر تحصیلات عالی و اشتراک سرپرست رئيس این پوهنتون دوکتور مفتی. . .

BACK TO NEWS