اطلاعیه بورسیه کشور بنگله دیش

IT_Director
اطلاعیه بورسیه کشور بنگله دیش

Due

-

Location پوهنتون علوم طبی کابل

اطلاعیه بورسیه کشور بنگله دیش به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا رسانیده می شود که ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورس های وزارت تحصیلات عالی از اعطای بورسیه های تحصیلی پوهنتون تکنالوژی اسلامی، سازمان اسلامی (OIC) برای سال تحصیلی 2021-2022 میلادی در مقطع لیسانس، ماستری و دوکتور در بخش های فلسفه، تکنالوژی، انجینری، تعلمیات تخنیکی و کمیپوتر ساینس تحت شرایط ذیل خبر داده است:

• کاندیدا باید عضو کادر علمی باشد؛

• کاندیدا به زبان انگلیسی بلدیت کامل داشته باشد؛

• در صورت تداوم شیوع ویروس کرونا دروس به صورت آنلاین از راه دور ادامه داده می شود.

بنابر این از آن عده اعضای کادر علمی واجد شرایط که علاقمندند، با در نظرداشت موافقه دیپارتمنت و پوهنحی مربوطه شان درصورتی که در امور درسی شان سکتگی رونما نگردد، به مدیریت ارتباط خارجه این پوهنتون الی تاریخ 25قوس 1399جهت اجراآت بعدی مراجعه نمایند. جهت معلومات بیشتر به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

جهت دریافت فورم لطفا ایـــــنجا کلیک نمایید

 

Latest scholarships

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۲ پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا
Background image

اطلاعیه بورسیه ماستری کشور تایلند

به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا رسانیده می شود که ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورس های وزارت تحصیلات عالی از اهدای بورسیه های تحصیلی کشور شاهی تایلند . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۲ پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی کشور چین در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا

پوهنتون تکنالوژی بیجینگ کشور چین از چگونگی پذیرش و ثبت نام در بورس های های آن پوهنتون از طریق وزارت محترم امور خارجه ج.ا.افغانستان در مقاطع لیسانس، ماستری و دوکتورا به وزارت تحصیلات . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۹:۴۲ پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا
Background image

اطلاعیه بورسیه ماستری و دوکتورا کشور روسیه

به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا رسانیده می شود که ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورس های وزارت تحصیلات عالی از اعطای بورسیه تحصیلی کشور روسیه در مقاطع . . .