اطلاعیه بورسیه تحصیلی دوکتورا در پوهنتون ملی سیول- کوریایی جنوبی

IT_Director
scholarship

Due

-

Location پوهنتون علوم طبی کابل

به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا رسانیده می شود که ریاست روابط بین المللی و تنظیم بورسهای وزارت تحصیلات عالی از اعطای بورسیه تحصیلی در مقطع PhD در پوهنتون ملی سیول (SPF)  برای سمستر خزانی سال 2020 تحت نام SNU President Fellowship در رشته های طب، صحت عامه، انجینری، زراعت و مطالعات انکشافی که امتیازات ذیل را در بردارد، خبر داده است:

  • بورسیه کامل شش سمستر
  • پرداخت مدد معاش ماهانه مبلغ (1273 الی 1700 دالر)
  • تهیه تکت رفت و برگشت Economy
  • آموزش زبان کوریایی برای صنوف بعد از ظهر در خلال سمستر
  • بیمه صحی

همچنان ضرب الاجل دریافت برای ثبت نام آنلاین تاریخ 9 مارچ 2020 تعیین نموده است و معلومات بیشتر را می توانید در ضمیمه اطلاعیه دریافت نماید.

بناً از آن‌عده اعضای کادر علمی واجد شرایط علاقمند تقاضا می گردد با درنظرداشت موافقه دیپارتمنت و پوهنحی مربوط در صورتیکه در امور درسی شان اخلال و سکتگی رونما نگردد، الی تاریخ 8 حوت 1398 به مدیریت ارتباط خارجه این پوهنتون جهت اجراآت بعدی مراجعه نمایند.

برای دانلود فایل اینجا  کلیک نمایید.

SNU President Fellowship_Fall 2020_2

Latest scholarships

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۱ پوهنتون علوم طبی کابل
Background image

اطلاعیه بورسیه ماستری کشور تایلند

به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا رسانیده می شود که ریاست روابط بین المللی و تنظیم بورس‌های وزارت تحصیلات عالی از اعطای بورسیه تحصیلی در مقطع ماستری د . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۹ پوهنتون علوم طبی کابل
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی دوکتورا در پوهنتون ملی سیول- کوریایی جنوبی

به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا رسانیده می شود که ریاست روابط بین المللی و تنظیم بورسهای وزارت تحصیلات عالی از اعطای بورسیه تحصیلی در مقطع PhD در . . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۴:۷ پوهنتون علوم طبی کابل
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی مقطع ماستری و دوکتورا پوهنتون جنوب آسیا

به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا رسانیده می شود که ریاست روابط بین المللی و تنظیم بورسهای وزارت تحصیلات عالی از اعطای بورسیه تحصیلی در مقاطع ماستری و . . .