توسعه و انکشاف بخش عینک‌سازی شفاخانه کادری چشم

IT_Director
چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۵:۷
توسعه و انکشاف بخش عینک‌سازی شفاخانه کادری چشم

بخش عینک‌سازی شفاخانه تدریسی چشم پوهنتون علوم طبی کابل که قبلاً در این شفاخانه ایجاد گردیده بود، به طوری معیاری توسعه یافت و هم‌چنان ساخت یک باب انتظارخانه و سایه‌بان برای مراجعین نیز در این شفاخانه تکمیل و به بهره برداری سپرده شد.
دوکتور محمد بشیر عثمانی رئیس شفاخانه کادری چشم گفت که بخش عینک‌سازی در این شفاخانه از طرف یک موسسه خیره به نسبت افزایش مراجعین و به بخاطر فراهم شدن زمینه خدمات بهتر برای مریضان انکشاف و توسعه یافت تا سهولت‌های لازم مهیا گردد، وی افزود که در این شفاخانه یک باب انتظارخانه و سایه بان نیز با کمک مالی موسسه خیره برای مراجعین که از چندی قبل کار آن جریان داشت تکمیل گردیده است.
مسوول بخش عینک‌سازی می‌گوید که با توسعه این بخش سهولت‌های زیادی در کارشان به وجود آمده است و از سوی هم شماری از مراجعین که به این بخش بخاطر گرفتن عینک مراجعه نموده بودند از کیفیت و خدمات آن اظهار خوشی می‌نمایند.
قابل ذکر است، بخش عینک‌سازی در این شفاخانه حدود یک سال پیش به فعالیت آغاز کرد که بنابر افزایش مراجعین این بخش انکشاف و توسعه یافت.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳
Background image

رئیس عمومی پوهنتون علوم طبی کابل با تاجران کشور دوست ترکیه دیدار کرد

دوکتور مفتی اسدالله نجات رئیس عمومی پوهنتون علوم طبی کابل "ابو علی ابن سینا"، شنبه ۱۲ حوت سال جاری با اولابی کوجر تاجر ملی و رئیس شرکت نیت میت؛ ادریس ایهان وکیل اسبق پارلمان ترکیه و. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۹:۲
Background image

امتحان بست‌های مسلکی پوهنتون علوم طبی کابل طی پروسه شفاف اخذ گردید

امتحان بست‌های مسلکی شفاخانه‌های کادری پوهنتون علوم طبی کابل که از طریق رقابت آزاد به اعلان سپرده شده بود، امروز پنجشنبه ۱۰ حوت سال جاری از ۵۰۰ تن داوطلب طبقه ذکور، طی پروسه شفاف با. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۹:۲
Background image

جلسه فوق العاده شورای علمی پوهنتون علوم طبی کابل به رهبری وزیر تحصیلات عالی تدویر شد.

امروز چهارشنبه تاریخ ۹ حوت ۱۴۰۲ هـ ش جلسه فوق العاده پوهنتون علوم طبی کابل به رهبری شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم وزیر تحصیلات عالی و اشتراک سرپرست رئيس این پوهنتون دوکتور مفتی. . .

BACK TO NEWS