اطلاعیه بورسیه تحصیلی مقطع ماستری و دوکتورا پوهنتون جنوب آسیا

IT_Director
اطلاعیه بورسیه

Due

-

Location پوهنتون علوم طبی کابل

به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا رسانیده می شود که ریاست روابط بین المللی و تنظیم بورسهای وزارت تحصیلات عالی از اعطای بورسیه تحصیلی در مقاطع ماستری و دوکتورا برای سازمان های منطقه‌یی جنوب آسیا SAARC منجمله جمهوری افغانستان در رشته های ذیل خبر داده است:

  1. Economics
  2. Computer Sciences
  3. Biotechnology
  4. Applied Mathematics
  5. Sociology
  6. International Relation
  7. Legal Studies

علاقمندان می‌توانند درخواستی شان را به صورت آنلاین خانه پوری نموده و  الی تاریخ 28 مارچ 2020 به ایمیل آدرسadmissions@sau.nit  ارسال نمایند. همچنان برای معلومات بیشتر و چگونگی ارایه درخواستی و کلیه جزییات بورسیه فوق، به ویب‌سایتwww.Sau.int  مراجعه نمایند.

بنابر این، از آن‌عده اعضای کادر علمی واجد شرایط علاقمند متمنی هستیم، با درنظرداشت موافقه دیپارتمنت و پوهنحی مربوطه شان در صورتیکه در امور درسی شان اخلال و سکتگی رونما نگردد، الی تاریخ 25 مارچ 2020 به مدیریت ارتباط خارجه این پوهنتون جهت اجراآت بعدی مراجعه نمایند.

 

Latest scholarships

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۱ پوهنتون علوم طبی کابل
Background image

اطلاعیه بورسیه ماستری کشور تایلند

به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا رسانیده می شود که ریاست روابط بین المللی و تنظیم بورس‌های وزارت تحصیلات عالی از اعطای بورسیه تحصیلی در مقطع ماستری د . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۹ پوهنتون علوم طبی کابل
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی دوکتورا در پوهنتون ملی سیول- کوریایی جنوبی

به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا رسانیده می شود که ریاست روابط بین المللی و تنظیم بورسهای وزارت تحصیلات عالی از اعطای بورسیه تحصیلی در مقطع PhD در . . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۴:۷ پوهنتون علوم طبی کابل
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی مقطع ماستری و دوکتورا پوهنتون جنوب آسیا

به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا رسانیده می شود که ریاست روابط بین المللی و تنظیم بورسهای وزارت تحصیلات عالی از اعطای بورسیه تحصیلی در مقاطع ماستری و . . .