رئیس پوهنتون علوم طبی کابل با نماینده جمعیت هلال احمر قطر دیدار کرد.

IT_Director
چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۶ - ۱۱:۱۷
رئیس پوهنتون علوم طبی کابل با نماینده جمعیت هلال احمر قطر دیدار کرد.

رئیس پوهنتون علوم طبی کابل دوکتور مفتی اسدالله نجات با احمدالعثمانی نماینده جمعیت هلال احمر قطر و هیت همراه شان در دفتر کارش در حالی که معاون امور موسسات صحی این پوهنتون دوکتور محمد هاشم ځاځي او رئیس انکشافت تحصیلات طبي پوهنوال دوکتور محمد ولی ناصری هم حضور داشت، دیدار کرده و در قالب همکاری های دوجانبه روی موضوعات مختلف صحبت کرد.

دوکتور مفتی اسدالله نجات ضمن خوش آمدگویی به نماینده جمعیت هلال احمر قطر بابت همکاری های این نهاد تشکر کرده گفت که پوهنتون علوم طبی کابل آماده همکاری های دوجانبه در بخش صحی به خصوص تشخیص و تداوی امراض قلبی است. 

رئیس پوهنتون علوم طبی کابل افزود که انستیتیوت امراض صدری و قلبی وعایی مربوط پوهنتون علوم طبی کابل در این اواخر در بخش تشخیص و تداوی امراض قلبی و انجام عملیات های پیچیده قلب دست آورد های خوبی داشت است که با کمک بیشتر جمعیت هلال احمر قطر این دست آورد ها بیشتر خواهد شد. 

احمدالعثمانی نماینده جمعیت هلال احمر قطر از حسن نظر هیت رهبری پوهنتون علوم طبی کابل به خصوص رئیس این پوهنتون ابراز خرسندی کرده گفت که این نهاد به سطح افغانستان در بخش تشخیص و تداوی امراض قلبی و تمویل مالی انجام عملیات های پچیده قلب آماده همکاری است.

احمد العثمانی و هیت همراه شان ضمن دیدار از انستیتیوت امراض صدری و قلبی وعایی این پوهنتون با هیت رهبری این انستیتیوت در مورد خدمات، مشکلات و امکانات این اسنتیتیوت بحث کرده و وعده همکاری های همه جانبه را به این انستیتیوت دادند.

این در حالی ست که چند قبل داکتران سویسی به افغانستان سفر کرده و ۱۰ عملیات پیچده قلب را با همکاری داکتران انستیتیوت امراض صدری و قلبی وعایی پوهنتون علوم طبی کابل به موفقیت انجام دادند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۳:۴۲
Background image

بورد مشورتی دعوت و ارشاد پوهنتون علوم طبی کابل برگزار شد

جلسه بورد مشورتی دعوت و ارشاد پوهنتون علوم طبی کابل به منظور تقویت و تنظیم بهتر برنامه های آموزش دینی و اصلاحی با اشتراک اعضای این بورد تدویر یافت.

جلسه با تلاوت چند از کلام الله مجید. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۱:۶
Background image

جلسه امور مالی و اداری تحت ریاست معاون مالی و اداری پوهنتون علوم طبی کابل تدویر شد

مولوی عبدالرحمن مرحوم معاون مالی و اداری پوهنتون علوم طبی کابل امروز 20 جوزا سال روان با آمرین مرکز و شفاخانه های این پوهنتون تشکیل جلسه داده و درباره موضوعات مربوطه بحث و گفت‌وگو کردند. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۶ - ۱۱:۱۷
Background image

رئیس پوهنتون علوم طبی کابل با نماینده جمعیت هلال احمر قطر دیدار کرد.

رئیس پوهنتون علوم طبی کابل دوکتور مفتی اسدالله نجات با احمدالعثمانی نماینده جمعیت هلال احمر قطر و هیت همراه شان در دفتر کارش در حالی که معاون امور موسسات صحی این پوهنتون دوکتور محمد. . .

BACK TO NEWS