مجالس مشورتی در قبال رسیدگی به انستیزی مریضانی که تحت تداوی دوامدار با ستروئيدها قرار دارند

IT_Director
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۹:۵۷
مجالس مشورتی

مجلس مشورتی اول به روز سه‌شنبه تاریخ ۱۷/۱۰/۱۳۹۸ با اشتراک دوکتوران انستیزی بعضی از شفاخانه‌های شهر کابل و تعدادی از استادان در مقر پوهنتون و مجلس دوم، روز چهارشنبه تاریخ 18/10/1398 با اشتراک برخی از متخصصان جراحی شفاخانه‌های کابل و تعدادی از استادان این پوهنتون در معاونیت علمی پوهنتون دایر گردید. هر دو مجلس توسط رییس پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا افتتاح گردید. متعاقباً اشتراک کنندگان، پیرامون بررسی وضعیت موجوده و راه‌های حل آن به مباحثه علمی پرداختند.

در این مجالس، پیشنهادهای مشخصی پیرامون موضوع ارایه شد که باید بعد از نهایی‌سازی به مراجع مربوط ارسال گردد.

برعلاوه، حاضران مجلس با قدردانی از برگزاری همچون مجالس علمی، ‌خواستند تا پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا با تشریک مساعی با وزارت صحت عامه، در آینده گردهمایی وسیع‌تری را با اشتراک نمایندگان ذیربط به سطح ملی دایر نماید تا ضمن

بررسی مشکلات موجود، در ساحه انستیزی در کشور به‌شکل جامع‌تر مورد بحث قرار گرفته و راه‌های حل عملی دریافت گردد. 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۴/۷ - ۱۲:۲۷
Background image

اعلان داوطلبی پروژه های ترمیمات تعمیر ریاست پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا و شفاخانه های تدریسی مربوط

ریاست پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می کند تا در پروسه داوطلبی باز پروژه های ترمیمات تعمیر ریاست این پوهنتون و شفاخانه های تدریسی مربوط برای سال. . .

شنبه ۱۳۹۹/۳/۱۷ - ۸:۲۹
Background image

اطلاعیه بورسیه تحصیلی کشور قزاقستان در مقطع ماستری

به اطلاع تمام اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا رسانیده می شود اینکه: ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورسهای وزارت تحصیلات عالی از اعطای بورسیه تحصیلی در مقطع. . .

BACK TO NEWS