تدویر ورکشاپ آموزشی تحقیق برای اعضای کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا

IT_Director
دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۹:۵۶
تدویر ورکشاپ آموزشی

روز یک‌شنبه(20 دلو 1398) ورکشاپ آموزش تحقیق جهت ارتقای ظرفیت استادان این پوهنتون که از طرف آمریت تحقیقات علمی و با حمایت سازمان صحی(WHO) تدویر گردیده است، با سخنان محترم پوهاند دوکتور نجیب الله امرخیل معاون علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا افتتاح گردید.

معاون علمی پوهنتون تدویر این ورکشاپ را برای ارتقای دانش علمی و تحقیقی اشتراک کنندگان مهم و موثر پنداشته و تاکید نمود که علاوه بر دانستن روش و میتودولوژی تحقیق، فهمیدن تجزیه و تحلیل ارقام برای محققان یک امر مهم و ضروری پنداشته می شود.

همچنان محترم پوهاند امرخیل، ضمن سپاسگزاری از حمایت سازمان صحی جهان(WHO) در امر  برگزاری این ورکشاپ، از کمک‌ها و حمایت‌های اکادمیک سازمان یادشده با این پوهنتون، اظهار سپاس و تشکری نمود.

همچنان محترم پوهاند دوکتور عبدالواسع سلطانی آمر تحقیقات علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا، پیرامون کنفرانس متذکره برای اشتراک کنندگان معلومات ارایه نموده و علاوه نمود: تمام مواردی که جهت نوشتن مقاله علمی تحقیقی لازم است، در این ورکشاپ تدریس و بحث خواهد شد.

این ورکشاپ به تعداد 60 تن از اعضای کادرعلمی این پوهنتون اشتراک نموده اند و برای مدت سه هفته دوام می نماید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۹:۲۶
Background image

هموطنان عزیز! جهت جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا، نکات ذیل را جداً رعایت نمایید:

هموطنان عزیز!

جهت جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا، نکات ذیل را جداً رعایت نمایید:

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۹:۷
Background image

برگزاری کمپاین آگاهی دهی پیرامون «ویروس کرونا» در پرورشگاه دوستی(علاوالدین) افغان-ترک

پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا روز شنبه 24 حوت 1398 به تعقیب برنامه کمپاین‌های آگاهی‌دهی درباره ویروس کرونا و شیوه های جلوگیری آن، این بار کمپاین آگاهی دهی را برای پرسونل و اطفال. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۹
Background image

ختم ششمین نمایشگاه تحصیلی و اعطای سپاس‌نامه برای پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا

پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا به‌عنوان نخستین نهاد تحصیلات عالی کشور، در ششمین نمایشگاه تحصیلی به حمایت وزارت تحصیلات عالی، از تاریخ 20 الی 23 حوت سال 1398 اشتراک نموده و آخرین. . .

BACK TO NEWS