تدویر ورکشاپ آموزشی تحقیق برای اعضای کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا

IT_Director
دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۹:۵۶
تدویر ورکشاپ آموزشی

روز یک‌شنبه(20 دلو 1398) ورکشاپ آموزش تحقیق جهت ارتقای ظرفیت استادان این پوهنتون که از طرف آمریت تحقیقات علمی و با حمایت سازمان صحی(WHO) تدویر گردیده است، با سخنان محترم پوهاند دوکتور نجیب الله امرخیل معاون علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا افتتاح گردید.

معاون علمی پوهنتون تدویر این ورکشاپ را برای ارتقای دانش علمی و تحقیقی اشتراک کنندگان مهم و موثر پنداشته و تاکید نمود که علاوه بر دانستن روش و میتودولوژی تحقیق، فهمیدن تجزیه و تحلیل ارقام برای محققان یک امر مهم و ضروری پنداشته می شود.

همچنان محترم پوهاند امرخیل، ضمن سپاسگزاری از حمایت سازمان صحی جهان(WHO) در امر  برگزاری این ورکشاپ، از کمک‌ها و حمایت‌های اکادمیک سازمان یادشده با این پوهنتون، اظهار سپاس و تشکری نمود.

همچنان محترم پوهاند دوکتور عبدالواسع سلطانی آمر تحقیقات علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا، پیرامون کنفرانس متذکره برای اشتراک کنندگان معلومات ارایه نموده و علاوه نمود: تمام مواردی که جهت نوشتن مقاله علمی تحقیقی لازم است، در این ورکشاپ تدریس و بحث خواهد شد.

این ورکشاپ به تعداد 60 تن از اعضای کادرعلمی این پوهنتون اشتراک نموده اند و برای مدت سه هفته دوام می نماید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۱۲:۱۱
Background image

کمپاین آگاهی‌دهی پیرامون «ویروس جدید کرونا» در وزارت اطلاعات و فرهنگ

پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا به سلسله کمپاین‌ آگاهی‌دهی درباره ویروس جدید کرونا،                              روز سه‌شنبه (6 حوت 1398) کمپاین آگاهی‌دهی را در تالار بین المللی. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۹:۵۶
Background image

تدویر ورکشاپ آموزشی تحقیق برای اعضای کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا

روز یک‌شنبه(20 دلو 1398) ورکشاپ آموزش تحقیق جهت ارتقای ظرفیت استادان این پوهنتون که از طرف آمریت تحقیقات علمی و با حمایت سازمان صحی(WHO) تدویر گردیده است، با سخنان محترم پوهاند دوکتور. . .

BACK TO NEWS