جلسه مشترک هیأت رهبری پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا و وزارت تحصیلات عالی ا.ا.ا

IT_Director
پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۸ - ۸:۴۵
جلسه مشترک هیأت رهبری پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا و وزارت تحصیلات عالی ا.ا.ا

روز سه شنبه (6 میزان 1400) جلسه مشترک هیأت رهبری پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا و وزارت تحصیلات عالی با اشتراک محترم دوکتور محمد اقبال حماد رییس پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن‌سینا، محترم دوکتور سیلاب دلاور سرپرست ریاست نشرات، اطلاعات و روابط عامه وزارت تحصیلات عالی، محترم شیخ الحدیث شاه محمد، معاونان، رییسان پوهنحی‌ها، استادان و کارمندان در تالار بزرگ ابوعلی سینا بلخی برگزار گردید.

جلسه با تلاوت از کلام الله مجید آغاز گردید. سپس محترم دوکتور محمد اقبال حماد رییس پوهنتون ضمن خوش آمدگویی به اشتراک کنندگان پیروزی امارت اسلامی افغانستان و ختم اشغال را در کشور به همه تبریک گفته و از تمام استادان و منسوبین پوهنتون خواست تا در جهت پیشرفت تعلیم و پرورش کادرهای ورزیده و آباد ساختن وطن با هم تلاش نمایند و از عموم استادان و پرسونل صحی که در قبال صحت مردم زحمت می کشند و کار می کنند ابراز قدردانی نمود.

محترم دوکتور سیلاب دلاور سرپرست ریاست نشرات، اطلاعات و روابط عامه وزارت تحصیلات عالی پیرامون قرآن و ساینس و ابعاد مختلف معجزه‌های این کتاب مقدس صحبت‌های همه جانبه نموده و برای اشتراک کنندگان معلومات مفصل ارایه کرد.

در جلسه متذکره محترم شیخ الحدیث مولوی شاه محمد در رابطه به برنامه‌ها و اهداف امارت اسلامی افغانستان صحبت نمود و روی موضوعات عفو عمومی، صلح و امنیت و حاکم شدن دین مقدس اسلام نیز توضیحات لازم ارایه کرد و از امنیت، رفاه و آسایش و تحصیل در سراسر کشور اطمینان داد و همه استادان و کارمندان را تشویق به کار، تلاش و زحمت نمود.

همچنان محترم پوهاند دوکتور نجیب الله امرخیل معاون علمی پوهنتون، محترم پوهاند دوکتور احمد فرید برنایار رییس انکشاف تحصیلات طبی و محترم پوهندوی عبدالخالق مصباح استاد دیپارتمنت ثقافت اسلامی این پوهنتون به نوبه خویش به نمایندگی از استادان صحبت نموده و اطمینان دادند که از هیچ نوع تلاش در راستای پیشرفت و ترقی در کشور دریغ نمی ورزند و خواهان هرچه زودتر شروع شدن دروس محصلان در پوهنتون‌های دولتی شدند.

جلسه با دعائیه توسط محترم پوهنمل سیدآقا سائس استاد دیپارتمنت ثقافت اسلامی این پوهنتون خاتمه یافت.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۰ - ۱۶:۳۶
Background image

جلسۀ تضمین کیفیت پوهنتون علوم طبی کابل تدویر یافت

این جلسه امروز دو شنبه ۳ محرم الحرام سال ۱۴۴۴ تحت ریاست محترم پوهاند دوکتور نجیب الله امرخیل معاون علمی پوهنتون با اشتراک رئیسان پوهنځی‌ها، شفاخانه‌ها و آمرین این پوهنتون تدویر گردید.

. . .
شنبه ۱۴۰۱/۵/۸ - ۱۲:۳۴
Background image

رئیس پوهنتون علوم طبی کابل از جریان امتحانات بازدید کرد

امتحانات بهاری سال ۱۴۰۱ پوهنتون علوم طبی کابل امروز شنبه ۸ اسد سال جاری آغاز گردید.

پوهنیار دوکتور فضل الرحمن رحمانی رئیس پوهنتون علوم طبی کابل در حالی‌که مسؤلین کمیتۀ امتحانات نیز. . .

شنبه ۱۴۰۱/۵/۸ - ۹:۴۷
Background image

رئیس پوهنتون علوم طبی کابل با پروفیسور دوکتور زلمی توریال دیدار کرد

پوهنیار دوکتور فضل الرحمن رحمانی رئیس پوهنتون علوم طبی کابل با پروفیسور دوکتور زلمی توریال شف دیپارتمنت جراحی اطفال شفاخانۀ تدریسی پوهنتون Magdeburg کشور آلمان روی همکاری‌های اکادمیک. . .

BACK TO NEWS