پیام تسلیت و همدردی رییس و هیات رهبری پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا به مناسبت درگذشت الحاج پوهندوی دوکتور محمد نعیم اکبری استاد متقاعد دیپارتمنت اندوکراینولوژی و هماتولوژی این پوهنتون

IT_Director
شنبه ۱۳۹۹/۳/۳ - ۹:۱۴
پیام تسلیت و همدردی رییس و هیات رهبری پوهنتون علوم طبی کابل

با تاثر و تاسف فراوان اطلاح حاصل نمودیم که الحاج پوهندوی دوکتور محمد نعیم اکبری استاد متقاعد دیپارتمنت اندوکراینولوژی و هماتولوژی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا بر اثر مریضی قلبی که داشت، این جهان فانی را وداع گفته و به ابدیت پیوسته است.
انالله و اناالیه راجعون!
بدین وسیله، رییس و هیات رهبری پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا درگذشت موصوف را یک ضایعه بزرگ دانسته، مراتب تسلیت و غم شریکی خویش را به خانواده و اقارب مرحوم ابراز نموده، از بارگاه ایزد منان برای آن مرحوم، بهشت برین و برای بازماندگانش صبر جمیل استدعا می نمایند.
با احترام
رییس و هیات رهبری پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۸
Background image

اعلان جنازه!

انالله و اناالیه راجعون!

نسبت وفات پوهاند دوکتور عبدالله شهیر استاد دیپارتمنت اندوکراینولوژی وهماتولوژی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا، به اطلاع رسانیده می شود که

جنازه مرحوم. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۶
Background image

برای اشتراک کنندگان ورکشاپ آموزش استفاده، مراقبت، عارضه‌یابی و ترمیم تجهیزات طبی بخش عاجل سرتیفکیت توزیع گردید

روز چهارشنبه (24 جدی 1399) طی مراسمی برای ده تن نکنیشن‌های شفاخانه های مختلف ولایات افغانستان که در ورکشاپ آموزش استفاده، مراقبت، عارضه‌یابی و ترمیم تجهیزات طبی بخش عاجل اشتراک ورزیده. . .

BACK TO NEWS