جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون علوم طبی کابل برگزار شد

IT_Director
چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۸ - ۱۲:۵۰
جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون علوم طبی کابل برگزار شد

دوکتور مفتی اسدالله نجات رئیس عمومی پوهنتون علوم طبی کابل امروز چهارشنبه 8 حمل سال جاری مطابق هفدهم ماه مبارک رمضان شورای علمی پوهنتون را برگزار و در باره مسایل مهم امور علمی با اعضای شورا بحث و گفت‌و‌گو کرد.

در این جلسه در باره ستاژ محصلان در شفاخانه های کادری بحث های همه جانبه صورت گرفت و فیصله گردید تا محصلان که بخاطر دوره ستاژ به شفاخانه ها معرفی میگردند مراجع مربوطه مکلف به مراعات نمودن سلسله مراتب و اصول اند هیچ اداره نمی توانند خودسرانه محصلان را در شفاخانه ها جهت دوره ستاژ معرفی نمایند.

همچنان در این جلسه روی موضوعات آجندا بحث و تبادل نظر صورت گرفته و راجع به هر کدام طبق اصول و لوایح تصامیم لازم اتخاذ گردید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱ - ۹:۴۵
Background image

ساخت دستگاه گرم کننده (Infant Warmer) در پوهنتون علوم طبی کابل

محصلان دیپارتمنت انجنیری طبی پوهنتون علوم طبی کابل با ابتکار و خلاقیت خویش یک پایه دستگاه گرم کننده (Infant Warmer) را با کمک و حمایت مالی این پوهنتون با هزینه بسیار کم ساخته اند. 
این. . .

شنبه ۱۴۰۳/۲/۲۹ - ۱۲:۴۵
Background image

نشست مشورتی دعوت و ارشاد پوهنتون علوم طبی کابل

به هدف توضیح و تشریح پلان ها و برنامه های دعوت و ارشاد و مشوره در تطبیق این پلان ها جلسه کمیته مشورتی دعوت و ارشاد پوهنتون علوم طبی کابل دایر شد.

در این جلسه در باره تنظیم و ترتیب. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۷ - ۹:۵۴
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون علوم طبی کابل

جلسه شورای علمی پوهنتون علوم طبی کابل تحت ریاست دوکتور مفتی اسدالله نجات رئیس عمومی پوهنتون علوم طبی کابل در باره موضوعات علمی و امور تقرر و ترفیعات علمی استادان برگزار و راجع به هر. . .

BACK TO NEWS