جلسه اداری معاونیت مالی و اداری در مورد  مصرف مناسب بودیجه و نیازمندی دقیق برگزار شد

IT_Director
چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۹:۱۶
جلسه اداری معاونیت مالی و اداری در مورد  مصرف مناسب بودیجه و نیازمندی دقیق برگزار شد

امروز یک جوزا سال روان جلسه فوق العاده معاونیت مالی و اداری در باره تنظیم و مصرف هر چه بهتر بودجه به رهبری مولوی عبدالرحمن مرحوم معاون مالی و اداری پوهنتون علوم طبی کابل با مسوولین بخش مالی پوهنتون و شفاخانه ها برگزار شد.

در نخست معاون مالی و اداری در باره بودجه صحبت نموده گفت که از نظر شرعیت درباره مصرف پول بودیجه و جلوگیری از اسراف تاکید شده است و بودجه باید به شکل دقیق و مطابق نیازمندی مصرف شود تا از مصارف گزاف و بی مورد جلوگیری شود. همچنان معاون مالی و اداری پوهنتون گفت: "ما با هم کار میکنیم تا محیط مناسب و معیاری اکادمیک داشته باشیم، و باید اولویت ها را در نظر داشته باشیم تا از اسراف جلوگیری شود."

در ادامه جلسه همچنان طبق آجندا روی مسایل مهم اداری پوهنتون و شفاخانه ها صحبت شده و بعد از ارایه نظریات و پیشنهاد ها تصامیم لازم اتخاذ شد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۳:۴۲
Background image

بورد مشورتی دعوت و ارشاد پوهنتون علوم طبی کابل برگزار شد

جلسه بورد مشورتی دعوت و ارشاد پوهنتون علوم طبی کابل به منظور تقویت و تنظیم بهتر برنامه های آموزش دینی و اصلاحی با اشتراک اعضای این بورد تدویر یافت.

جلسه با تلاوت چند از کلام الله مجید. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۱:۶
Background image

جلسه امور مالی و اداری تحت ریاست معاون مالی و اداری پوهنتون علوم طبی کابل تدویر شد

مولوی عبدالرحمن مرحوم معاون مالی و اداری پوهنتون علوم طبی کابل امروز 20 جوزا سال روان با آمرین مرکز و شفاخانه های این پوهنتون تشکیل جلسه داده و درباره موضوعات مربوطه بحث و گفت‌وگو کردند. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۶ - ۱۱:۱۷
Background image

رئیس پوهنتون علوم طبی کابل با نماینده جمعیت هلال احمر قطر دیدار کرد.

رئیس پوهنتون علوم طبی کابل دوکتور مفتی اسدالله نجات با احمدالعثمانی نماینده جمعیت هلال احمر قطر و هیت همراه شان در دفتر کارش در حالی که معاون امور موسسات صحی این پوهنتون دوکتور محمد. . .

BACK TO NEWS