اطلاعیه بورسیه های ماستری و دوکتورا (GRIPS) کشور جاپان

IT_Director

Due

-

Location پوهنتون علوم طبی کابل ابو علی ابن سینا

به اطلاع تمام اعضای کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا رسانیده می شود که ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورس های وزارت تحصیلات عالی، از اعطای بورسیه های تحصیلی برای دوره های ماستری و دوکتورا در پوهنتون The Graduate Institute for policy Studies (GRIPS) کشور جاپان خبر داده است.

کاندیدان واجد شرایط می توانند معلومات بورسیه تحصیلی فوق را از طریق لینک انترنتی (http://www.qrips.ac.jp/en/admissions/index/) دریافت نمایند.

بناً آن‌عده اعضای محترم کادر علمی واجد شرایط این پوهنتون که علاقمند در این بورسیه ها اند، با درنظرداشت موافقه دیپارتمنت و پوهنحی مربوطه شان، درصورتی‌که در امور درسی شان اخلال و سکتگی رونما نگردد، به مدیریت ارتباط خارجه این پوهنتون جهت اجراآت بعدی مراجعه نمایند.

Latest scholarships

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۹:۴۲ پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا
Background image

اطلاعیه بورسیه ماستری و دوکتورا کشور روسیه

به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا رسانیده می شود که ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورس های وزارت تحصیلات عالی از اعطای بورسیه تحصیلی کشور روسیه در مقاطع . . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۱:۲۲ پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا
Background image

اطلاعیه بورسیه دوکتورای کشور چین

به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا رسانیده می‌شود که

ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورس های وزارت تحصیلات عالی از اعطای یک سیت بورسیه تحصیلی کشور چین در . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۹/۱۶ - ۱۰:۵۷ پوهنتون علوم طبی کابل
Background image

اطلاعیه بورسیه کشور بنگله دیش

اطلاعیه بورسیه کشور بنگله دیش به اطلاع اعضای محترم کادر علمی پوهنتون علوم طبی کابل ابوعلی ابن سینا رسانیده می شود که ریاست ارتباط خارجه و تنظیم بورس های وزارت تحصیلات عالی از اعطای . . .