کمیته ژورنال طبی پیرامون اخذ جواز و ISSN نمبر ژورنال بین المللی طبی پوهنتون علوم طبی کابل تدویر جلسه کرد

IT_Director
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۸:۴۲
کمیته ژورنال طبی پیرامون اخذ جواز و ISSN نمبر ژورنال بین المللی طبی پوهنتون علوم طبی کابل تدویر جلسه کرد

این کمیته روز دوشنبه مورخ 20 سنبله سال جاری که با تلاوت چند از کلام الله مجید، به رهبری داکتر اسدالله نجات سرپرست پوهنتون علوم طبی کابل با اشتراک اعضای کمیته آغاز شد، در مورد چگونگی اخذ جواز و ISSN نمبر ژورنال بین المللی طبی، نشر مقالات و ارتباط دادن این ژورنال با سایت های معتبر جهانی بحث و گفتگو کردند.

در این جلسه سرپرست پوهنتون ژورنال بین المللی طبی را جهت نشر مقالات و تحقیقات نیاز پوهنتون و کشور دانسته و گفت که در عرصه های مختلف طبی فعالیت‌ها و تحقیقات که صورت می گیرد، نشر این تحقیقات از طریق این ژورنال در سطح منطقه و جهان پیام مثبت را می رساند. وی افزود که بخاطر توسعه و تقویه این ژورنال لازم است تا استادان و داکتران بیشتر تحقیق نمایند.

در ادامه اعضای کمیته روی فعالیت های انجام شده، چگونگی نشر مقالات، شرایط، ایندکس ویب سایت و مشکلات مالی و تخنیکی این ژورنال معلومات همه جانبه ارایه شد که در این زمینه سرپرست پوهنتون وعده نمود که بخاطر حل مشکلات و تقویه هرچه بیشتر آن سعی و تلاش خواهند کرد

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳۱ - ۱۵:۳۷
Background image

جلسه کمیته مشورتی دعوت و ارشاد دایر شد

امروز ۳۱ سرطان سال جاری با تلاوت چند از کلام الله مجید جلسه ماهانه کمیته مشورتی دعوت و ارشاد پوهنتون علوم طبی کابل با اشتراک مولوی عبدالرحمن مرحوم معاون مالی و اداری پوهنتون، مولوی حبیب. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۳۱ - ۱۲:۱
Background image

روند برگزاری ورکشاپ پروپوزل نویسی تحقیق در شفاخانه تدریسی چشم به پایان رسید

ورکشاپ که از سوی معاونیت تحقیقات و مجله علمی به منظور ارتقای ظرفیت و آشنایی داکتران، متخصصان و ستاژران شفاخانه های این پوهنتون در باره تحقیق روی دست گرفته شده بود، روند این ورکشاپ در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۸ - ۹:۴
Background image

از ۱۸ تن امتحان کادر علمی در پوهنتون علوم طبی کابل اخذ شد

این امتحان  ٢٦ سرطان سال جاری در پوهنتون علوم طبی کابل از  ۱۸تن کاندید واجد شرایط که شامل دیپارتمنت‌های بیوشمی، اناتومی، طب عدلی، اساسات نرسنگ و اداره و پالیسی صحت بودند، تحت نظارت. . .

BACK TO NEWS