کمیته ژورنال طبی پیرامون اخذ جواز و ISSN نمبر ژورنال بین المللی طبی پوهنتون علوم طبی کابل تدویر جلسه کرد

IT_Director
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۸:۴۲
کمیته ژورنال طبی پیرامون اخذ جواز و ISSN نمبر ژورنال بین المللی طبی پوهنتون علوم طبی کابل تدویر جلسه کرد

این کمیته روز دوشنبه مورخ 20 سنبله سال جاری که با تلاوت چند از کلام الله مجید، به رهبری داکتر اسدالله نجات سرپرست پوهنتون علوم طبی کابل با اشتراک اعضای کمیته آغاز شد، در مورد چگونگی اخذ جواز و ISSN نمبر ژورنال بین المللی طبی، نشر مقالات و ارتباط دادن این ژورنال با سایت های معتبر جهانی بحث و گفتگو کردند.

در این جلسه سرپرست پوهنتون ژورنال بین المللی طبی را جهت نشر مقالات و تحقیقات نیاز پوهنتون و کشور دانسته و گفت که در عرصه های مختلف طبی فعالیت‌ها و تحقیقات که صورت می گیرد، نشر این تحقیقات از طریق این ژورنال در سطح منطقه و جهان پیام مثبت را می رساند. وی افزود که بخاطر توسعه و تقویه این ژورنال لازم است تا استادان و داکتران بیشتر تحقیق نمایند.

در ادامه اعضای کمیته روی فعالیت های انجام شده، چگونگی نشر مقالات، شرایط، ایندکس ویب سایت و مشکلات مالی و تخنیکی این ژورنال معلومات همه جانبه ارایه شد که در این زمینه سرپرست پوهنتون وعده نمود که بخاطر حل مشکلات و تقویه هرچه بیشتر آن سعی و تلاش خواهند کرد

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۳ - ۹:۲۲
Background image

نمایشگاه سه روزه کتاب خوانی در پوهنتون علوم طبی کابل افتتاح شد.

امروز یکشنبه 2 میزان سال روان به مناسبت دومین سالگر استقلال کشور از اشغال امریکا نمایشگاه کتاب تحت عنوان« ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی» در پوهنتون علوم طبی کابل از طرف کتابخانه این پوهنتون به. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۱:۱۶
Background image
شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۵ - ۹:۴
Background image

سرپرست پوهنتون علوم طبی کابل از شفاخانه تدریسی علی آباد بازدید کرد

دوکتور مفتی اسدالله نجات سرپرست پوهنتون علوم طبی کابل 28 صفر المظفر 1445 ضمن بازدید و نظارت از بخش های شفاخانه تدریسی علی آباد از مریضان نیز عیادت نمود.

این نظارت که به هدف بررسی و. . .

BACK TO NEWS