تدویر جلسه شورای اداری پوهنتون علوم طبی کابل

IT_Director
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۹:۵۳
تدویر جلسه شورای اداری پوهنتون علوم طبی کابل

جلسه شورای اداری پوهنتون علوم طبی کابل امروز سه شنبه 10 جمادی الثانیه 1444 به هدف هرچه بهتر شدن روند کاری در پوهنتون و شفاخانه های کادری، تحت ریاست پوهنیار داکتر فضل الرحمن رحمانی رئیس پوهنتون علوم طبی کابل با اشتراک معاونان، روئسای شفاخانه ها و پوهنحی ها دایر شد.

جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز، سپس رئیس پوهنتون علوم طبی کابل موضوعات آجندا را به خوانش گرفت و روی هر کدام آن نظریات و پیشنهادهای اعضای جلسه را به منظور دریافت راه حل های مناسب استماع نمود.

در این جلسه که پیرامون نوکریوالی داکتران ترینی در دیپارتمنت داخله اطفال شفاخانه میوند، بودجه حفظ و مراقبت، ایجاد بخش عینک سازی در شفاخانه کادری چشم و انتقال دیپارتمنت نیوناتولوژی میوند به شفاخانه نسایی ولادی صحبت های همه جانبه از طرف اعضای شورا صورت گرفت و روی موارد فوق الذکر تصامیم لازم اتخاذ شد.

در اخیر جلسه پوهنیار رحمانی در مورد ارزیابی پوهنتون که عنقریب از طرف وزارت تحصیلات عالی صورت خواهد گرفت اشاره کرده و از تمام اعضای جلسه و مسوولین مربوطه خواست که در قسمت کمی و کاستی های که در بخش های مربوطه شان موجود است هرچه عاجل در رفع آن اقدام نمایند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۹:۴۰
Background image

گاه نامه راهیان ابن سینا پوهنتون علوم طبی کابل که انعکاس دهنده معلومات، اطلاعات و کارکردهای این پوهنتون میباشد،

گاه نامه راهیان ابن سینا این پوهنتون که بنابر بعضی مشکلات از چاپ بازمانده بود بعد از ده سال تاخیر در چوکات آمریت ارتباط و آگاهی عامه پوهنتون علوم طبی کابل که حاوی مطالب معلوماتی،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۹:۵۳
Background image

تدویر جلسه شورای اداری پوهنتون علوم طبی کابل

جلسه شورای اداری پوهنتون علوم طبی کابل امروز سه شنبه 10 جمادی الثانیه 1444 به هدف هرچه بهتر شدن روند کاری در پوهنتون و شفاخانه های کادری، تحت ریاست پوهنیار داکتر فضل الرحمن رحمانی رئیس. . .

BACK TO NEWS